Farby, laky, spreje, tmely, maliarske náradie za rozumné ceny

 • Naši odborníci Vám poradia (Po-Pia: 8:00-17:00)

  Jeseň v interiéri

  Autor: Sopková Terézia | Publikovaný: 08.11.2023

  Jesenné obdobie sa vyznačuje príznačnou farebnosťou. Typické sú zemité odtiene hnedej, terrakotovej či žltej. V tomto článku nájdete niekoľko inšpirácií, ako si môžete priniesť jeseň aj do svojho interiéru. 

  Nebojte sa experimentovať a premaľujte celú stenu zemitým odtieňom. Zemité odtiene sa výborne kombinujú s drevom, kovom alebo aj sklom. Priestor pekne oživia prírodné doplnky, metalické prvky alebo stavte na výrazný kus nábytku. Nezabudnite na rastliny, ktoré dodajú interiéru život. 

  undefined

  Aktuálne sú stále moderné matné, prípadne polomatné farby na steny. Obľúbené sú aj umývateľné farby, s ktorými sa výrazne znižujú nároky na údržbu stien. Z našej ponuky dánskeho výrobcu Flügger sú matné a umývateľné tieto konkrétne farby: Flutex 3 Plus, Flutex 2S, Perform 5,7,10, Flutex Pro 5, Dekso 1 Ultramat, Dekso 5, Dekso H20.  

  Pre inšpiráciu sme pre vás vybrali 5 interiérových dizajnov s jesennými odtieňmi Flügger: 2368 terrakotová, 2507 zelená, 1338 žltá, 3374 svetlohnedá a 5398 tmavohnedá. Farby Flügger sú dostupné v množstve ďalších odtieňov na našom e-shope www.xfarby.sk 

  undefined

  undefined

  undefined

  undefined

  undefined

  Zdieľať
  Copyright © 2024, xfarby.sk